Veturat ne sallon

€ -
KM
2009
210 KW
BMW - X6 35D X-Drive
Klimatronik , Hidraulik , Dritare Elektrike , Mbyllje Qendrore , ABS , Radio CD , ESP , Automatik , Tiptronik , Komanda Ne Timon , Senzor Te Parkingut , Kamera Te Parkingut , Airbaga , Felne Alumin ETJ. mė shumė
€ -
KM
2012
100 KW
Mercedes - C 200 CDI
Klimatronik , Hidraulik , Dritare Elektrike , Mbyllje Qendrore , ABS , Radio CD , Xenon , Panoram , ESP , Automatik , Tiptronik , Senzor Te Parkingut , Komanda Ne Timon , Navigacion , Airbaga , Felne Alumin ETJ. mė shumė
€ -
KM
2007
173 KW
BMW - X5 3.0D
Klimatronik , Hidraulik , Dritare Elektrike , Mbyllje Qendrore , ABS , Radio CD , Automatik , Tiptronik , Komanda Ne Timon , Senzor Te Parkingut , Navigacion , Xenon , ESP , Airbaga , Felne Alumin ETJ. mė shumė
€ -
KM
2001
45 KW
Volkswagen - Lupo 1.2 TDI
Klimatronik , Hidraulik , Dritare Elektrike , Mbyllje Qendrore , ABS , Radio CD , ESP , Airbaga , Automatik , Tiptronik , Felne Alumin ETJ. mė shumė
€ -
KM
2002
50 KW
Ford - Fiesta 1.4 TDCI
Klimatronik , Hidraulik , Dritare Elektrike , Mbyllje Qendrore , ABS , Radio CD , ESP , Airbaga , Komanda Ne Timon ETJ. mė shumė
€ -
KM
2012
190 KW
BMW - X3 30D X-Drive
Klimatronik , Hidraulik , Dritare Elektrike , Mbyllje Qendrore , ABS , Radio CD , ESP , Airbaga , Komanda ne timon , Navigacion , Senzor Te Parkingut , Kamera Te Parkingut , Panoram , Felne Alumin ETJ. mė shumė
€ -
KM
2010
180 KW
BMW - 530 GT X-Drive
Klimatronik , Hidraulik , Dritare Elektrike , Mbyllje Qendrore , ABS , Radio CD , ESP , Navigacion , Automatik , Tiptronik , Senzor Te Parkingut , Kamera Te Parkingut Para Dhe Mrapa , Panoram Airbaga ETJ. mė shumė
€ -
KM
2011
77 KW
Volkswagen - Golf VI Plus 1.6 TDI BlueMotion
Klimatronik , Hidraulik , Dritare Elektrike , Mbyllje Qendrore , ABS , Radio CD , ESP , Airbaga , Felne Alumin ETJ. mė shumė
€ -
KM
2011
77 KW
Volkswagen - Golf VI 1.6 TDI BlueMotion
Klimatronik , Hidraulik , Dritare Elektrike , Mbyllje Qendrore , ABS , Radio CD , ESP , Airbaga ETJ. mė shumė
€ -
KM
2009
103 KW
Volkswagen - Golf VI Plus 2.0 TDI
Klimatronik , Hidraulik , Dritare Elektrike , Mbyllje Qendrore , ABS , Radio CD , Komanda Ne Timon , Felge Alumini , Manuel 6 Shpejtsi , Senzor te parkingut , Sistemin Autoparking ( parkohet vet ) ETJ. mė shumė
Të Veçuara
Modeli: X5 40D Panoram
Ngjyra: E Kaft Metalike
Cmimi: Euro
Statusi: I Doaganuar
Modeli: S 350 CDI 4 Mattic
Ngjyra: E Zeze Metalike
Cmimi: Euro
Statusi: I Doaganuar
Kërkuesi
Marka
Modeli
Karburanti
Viti
Cmimi
Të fundit
Modeli: X6 35D X-Drive
Ngjyra: E Bardhė
Cmimi: Euro
Statusi: I Doganuar
Modeli: C 200 CDI
Ngjyra: E Bardhė
Cmimi: Euro
Statusi: I Doganuar
Modeli: X5 3.0D
Ngjyra: E Zeze Metalike
Cmimi: Euro
Statusi: I Doganuar
Modeli: Lupo 1.2 TDI
Ngjyra: E Hirit Metalike
Cmimi: Euro
Statusi: I Doganuar
BALLINA | VETURAT NË SALLON | SHËRBIMET | MBËSHTETJA | GALERIA | KONTAKTI | HARTA | PËR NE

Materialet e ekspozuara në faqe janë prodhim i Auto Sallon Prishtina. Shfrytëzimi i pa autorizuar i materialeve është shkelje e të drejtave autoriale dhe dënohet në bazë të ligjeve të aplikuara në Republikën e Kosovës. Për të shfrytëzuar materialet ju duhet të pranoni kushtet e Auto Sallon Prishtina.
Copyright © 2004 - 2014 autosalloniprishtina.com